Witamy!

Witaj na stronie poświęconej poradom wnętrzarskim. Chętnie pomożemy i doradzimy jak zaaranżować nawet najmniejsze wnętrze

Luty 2018 Grudzień 2017 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2017 Grudzień 2016 Październik 2016

Kuchnia marzeń

2017-08-08 | Joanna

frazy kluczowe: dom, wnętrza, kuchnie, meble, kuchnie na wymiar

Jak zaprojektować kuchnię swoich marzeń? To poważne wyzwanie, ale jak najbardziej warto się go podjąć. Wszak efekty mogą być naprawdę niesamowite! Zastanówmy się o czym pamiętać czy planowaniu aranżacji i jak uniknąć najpopularniejszych błędów.

Po pierwsze, trzeba przyjrzeć się cechom swojego pomieszczenia. Jakie są jego wady, jakie zalety? Co chce się wyeksponować, a co ukryć? Właśnie w takich zabiegach optycznych mogą pomóc odpowiednio dobrane meble kuchenne.

Przykład? Jeśli kuchnia jest mała, trzeba ją wizerunkowo powiększyć. Pomaga w tym zastosowanie jasnych kolorów, szkła i przedmiotów dodających głębi. W niewielkich wnętrzach sprawdzają się też meble na wymiar, które wpasują się wszędzie tam, gdzie standardowe produkty nie dadzą rady. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą nam firmy, które oferują meble na wymiar, idealnie dopasowane do potrzeb.

Kolejną kwestią planowania aranżacji będzie wstępne zarysowanie budżetu. Wiedząc w jakiej kwocie chce się zamknąć wyposażenie kuchni, o wiele łatwiej jest dokonywać wyborów i zachować kontrolę nad swoimi wydatkami.

A co z gotowymi stylami, które kuszą z magazynów o dekoracji wnętrz? Choć są niezwykłą inspiracją, trzeba zachować rozsądek i ostrożność.

Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że wnętrza, w jakich się żyje, muszą być skrojone na miarę swoich mieszkańców. Łączyć estetykę, funkcjonalność i... Indywidualizm. Czasami wystarczą detale, takie jak dziecięce obrazki powieszone na lodówce, aby wyczarować magiczną atmosferę i poprawić design.

Nie warto wpadać w presję bycia idealnym - to jedynie mit o idealnych ludziach w idealnych wnętrzach. Prawdziwe szczęście i udane aranżacje biorą się przede wszystkim z serca, nie ze zdjęć i z telewizora.

'

W obiektywie
dom
wnętrza
kuchnie
 meble
 kuchnie na wymiar

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: