Witamy!

Witaj na stronie poświęconej poradom wnętrzarskim. Chętnie pomożemy i doradzimy jak zaaranżować nawet najmniejsze wnętrze

Luty 2018 Grudzień 2017 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2017 Grudzień 2016 Październik 2016 Styczeń 2015

Kuchnia marzeń

2017-08-08 | Joanna

frazy kluczowe: dom, wnętrza, kuchnie, meble, kuchnie na wymiar

Jak zaprojektować kuchnię swoich marzeń? To poważne wyzwanie, ale jak najbardziej warto się go podjąć. Wszak efekty mogą być naprawdę niesamowite! Zastanówmy się o czym pamiętać czy planowaniu aranżacji i jak uniknąć najpopularniejszych błędów.

Po pierwsze, trzeba przyjrzeć się cechom swojego pomieszczenia. Jakie są jego wady, jakie zalety? Co chce się wyeksponować, a co ukryć? Właśnie w takich zabiegach optycznych mogą pomóc odpowiednio dobrane meble kuchenne.

Przykład? Jeśli kuchnia jest mała, trzeba ją wizerunkowo powiększyć. Pomaga w tym zastosowanie jasnych kolorów, szkła i przedmiotów dodających głębi. W niewielkich wnętrzach sprawdzają się też meble na wymiar, które wpasują się wszędzie tam, gdzie standardowe produkty nie dadzą rady. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą nam firmy, które oferują meble na wymiar, idealnie dopasowane do potrzeb.

Kolejną kwestią planowania aranżacji będzie wstępne zarysowanie budżetu. Wiedząc w jakiej kwocie chce się zamknąć wyposażenie kuchni, o wiele łatwiej jest dokonywać wyborów i zachować kontrolę nad swoimi wydatkami.

A co z gotowymi stylami, które kuszą z magazynów o dekoracji wnętrz? Choć są niezwykłą inspiracją, trzeba zachować rozsądek i ostrożność.

Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że wnętrza, w jakich się żyje, muszą być skrojone na miarę swoich mieszkańców. Łączyć estetykę, funkcjonalność i... Indywidualizm. Czasami wystarczą detale, takie jak dziecięce obrazki powieszone na lodówce, aby wyczarować magiczną atmosferę i poprawić design.

Nie warto wpadać w presję bycia idealnym - to jedynie mit o idealnych ludziach w idealnych wnętrzach. Prawdziwe szczęście i udane aranżacje biorą się przede wszystkim z serca, nie ze zdjęć i z telewizora.

'

W obiektywie
dom
wnętrza
kuchnie
 meble
 kuchnie na wymiar

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: