Witamy!

Witaj na stronie poświęconej poradom wnętrzarskim. Chętnie pomożemy i doradzimy jak zaaranżować nawet najmniejsze wnętrze

Luty 2018 Grudzień 2017 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2017 Grudzień 2016 Październik 2016 Styczeń 2015

ogród

Projektowanie ogrodów

2017-10-11 | Grzegorz

frazy kluczowe: aranżacja, ogród, projektowanie

(...) najpiękniejsze gatunki mogą stracić swój urok jeśli nie dbamy o nie odpowiednio. Z uwagi na to warto zaopatrzyć się od razu we właściwe nawozy, które są idealnie dopasowane do wybranych roślin. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczamy im wszystkich potrzebnych do rozwoju składników, a w efekcie znacząco wpływamy na ich kondycję. Więcej na ten temat przeczytasz na stronie Zakładanie ogrodów nie jest wcale łatwym zadaniem. Szczególnie jeśli ie mammy w tym żadnego doświadczenia i wszystko robimy intuicyjnie. Warto (...)

Podłogi drewniane Wrocław

2017-09-02 | Dżesika

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Podłogi drewniane niezmiennie cieszą się ogromną popularnością. Jest to nie tylko bardzo eleganckie wykończenie posadzek, ale przede wszystkim wytrzymałe. To najlepsza inwestycja na długie lata. Wysokiej jakości parkiety drewniane nie wymagają specjalnych zabiegów konserwacyjnych. Są ponadprzeciętnie trwałe oraz odporne na ścierania. Świetnie sprawdzą się w miejscach narażonych na uszkodzenia m.in. przedpokoju, czy też salonie. Sprawiają, że wnętrze nabiera niepowtarzalnego charakteru, a także staje się bardziej przytulne. W dzisiejszych czasach dostępny jet (...)

Atrakcje dla dzieci

2017-08-06 | Joanna

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Znalezienie zajęcia dla dziecka nie jest zadaniem łatwym, zwłaszcza że najmłodsi są coraz częściej bombardowani wieloma różnymi bodźcami, kolorami, możliwościami zabawy. Dlatego coraz trudniej skupić uwagę dziecka na jednej czynności i sprawić, żeby zajęło się rzeczą przez dłuższy czas. Jak jednak sprawić, żeby rozrywka dziecka nie ograniczała się jednak tylko do oglądania telewizji czy grania na komputerze? Albo jak zaangażować i zająć czas większej grupie dzieci, na przykład gdy opiekujesz się oddziałem przedszkolnym albo Twoje dziecko ma urodziny i organizujesz dla niego przyjecie? Przede (...)

Pokój starszaka - jak go wyposażyć?

2017-06-25 | Dżesika

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Wystrój pokoju naszego dziecka powinniśmy dostosowywać do jego wieku, a więc także do zainteresowań, umiejętności i potrzeb. Zupełnie innych przedmiotów w swoim pokoju będzie potrzebował czterolatek, innych ośmiolatek, a innych dwunastolatek. Wiąże się to przede wszystkim ze stale zmieniającymi się potrzebami dziecka. Każdy producent mebli dziecięcych stara się wyjść na przeciw oczekiwaniom rodziców, ale także upodobaniom dzieci. Zarówno maluch, starszak jak i młody nastolatek ma swoje upodobania i wygląd mebli, dodatków i ozdób powinniśmy (...)

Co można wykonać w domu z granitu?

2017-05-16 | Paulina

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Każdy dom to oczko w głowie jego właściciela, zwłaszcza pod kątem jego wykończenia. Im piękniejsze i bardziej praktyczne elementy takie jak różnego rodzaju płyty, schody, posadzki czy nawet parapety wewnętrzne, tym większa radość z mieszkania. Materiał, z którego wykonane są wyżej wymienione elementy odgrywa bardzo ważną rolę, dlatego najlepiej jest wybierać tylko najlepsze i najbardziej trwałe surowce, do których z pewnością należy granit.Granit jest skałą, która występuje najczęściej w szarych i niebieskich odcieniach. Jest bardzo docenianym materiałem zarówno na zewnątrz jak (...)

Tynk mozaikowy - czyli jak wykończyć kwadrat

2016-10-26 | Joanna

frazy kluczowe: budowa, dekoracja wnętrz, dom, ogród, ściana, tynk, wnętrze

(...) drobniejsze we wnętrzach. Każdy tynk mozaikowy jest odporny na warunki atmosferyczne. Warunkiem jego długotrwałej eksploatacji, jest dobre przygotowanie podłoża i odpowiednie jego zagruntowanie. Ten rodzaj tynku nakłada się na (...)

Projektowanie ogrodu warto zlecić fachowcom

2016-10-26 | Grzegorz

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród, pro

(...) - wbrew pozorom - wiele do zaoferowania. Usługi ogrodnicze w Warszawie stoją na wysokim poziomie. Nawet bowiem w wielkiej aglomeracji miejskiej, pełnej szkła, stali i betonu - a może zwłaszcza w niej - ludzie chcą otaczać się zielenią i obcować z pięknem przyrody. Stąd też duże zapotrzebowanie na ogrodników - i ogólnie usługi ogrodnicze w Warszawie. Popyt zaś rodzi podaż, w związku z czym oferta firm zajmujących się (...)

W jaki sposób dobrać okna do domu?

2016-10-03 | Joanna

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Wybór okien to bardzo ważna decyzja. Od jakości stolarki okiennej zależy komfort mieszkania oraz estetyka domu. Różnice pomiędzy poszczególnymi materiałami na okna są duże. Wszystko zależy od gustu oraz wnętrza mieszkania. Coraz częściej stosowane są okna z drewna. Prezentują się na prawdę wspaniale. Pasują do większości wnętrz i trafiają w gusta prawie, każdego człowieka.Mimo wszystko warto się zastanowić nad rodzajem, który zastosujemy oraz wybrać odpowiednie dla nas parametry. Okna muszą trzymać ciepło, dla tego konieczny jest ich poprawny montaż oraz szczelność. Wybierz (...)

Czym są gabiony i jakie jest ich zastosowanie?

2015-01-17 | Joanna

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Co to są gabiony? Gabiony są to konstrukcje stalowe w formie prostopadłościanów, wykonane ze stali spawanej, plecionej bądź zgrzewanej. Stal ta jest pokrywana często powłoką cynkowo-aluminiową, która zapewnia gabionom trwałość, a także odporność na korozję. Gabiony wypełniane są najczęściej kamieniami z różnego rodzaju skał, w zależności od rodzaju ich zastosowania lub estetyki, której chcemy się trzymać. Do czego służą (...)