Witamy!

Witaj na stronie poświęconej poradom wnętrzarskim. Chętnie pomożemy i doradzimy jak zaaranżować nawet najmniejsze wnętrze

Luty 2018 Grudzień 2017 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2017 Grudzień 2016 Październik 2016 Styczeń 2015

Uchwyty do mebli - klasyczne czy nowoczesne?

2017-09-12 | Joanna

frazy kluczowe: uchwyty do mebli, uchwyty meblowe

Meble w salonie to wizytówka domu czy mieszkania. Wiele osób starannie planuje zagospodarowanie przestrzeni, tak aby meble były zarówno eleganckie jak i praktyczne. Dobre rozplanowanie ułożenia mebli jest niezmiernie ważne zwłaszcza na niewielkich powierzchniach.
Wśród salonów Polaków wciąż dominują kredensy oraz witryny za którymi schowane są kolekcje rodzinnych kryształów oraz zastaw stołowych na każdą okazję. Meble wykonane z dębowych desek to szyk i elegancja bez względu na epokę. Coraz więcej osób decyduje się jednak urozmaicić wygląd mebli, zwłaszcza tych kupowanych w dużych sieciach handlowych.
Wbrew pozorom, na to aby wyróżnić się z tłumu i zaskoczyć odwiedzających nas gości wcale nie potrzeba mieć dużych nakładów finansowych. Wygląd frontów meblowych można zmienić w bardzo prosty sposób - wystarczy wymienić uchwyty do mebli. Na polskim rynku dodatków do mebli można spotkać coraz więcej firm, które specjalizują się w produkcji takich elementów jak uchwyty meblowe. Są one dostępne na tej stronie w różnej kolorystyce, wielkościach oraz kształtach.
Najbardziej popularne są kolorowe gałki porcelanowe, które można założyć na przykład do komody służącej do przechowywania pościeli. Gałki te mogą być jednokolorowe lub pomalowane w kwieciście wzory. Często stosowana jest również ornamentyka regionalna, na przykład góralska. Kolorowe uchwyty do mebli to także doskonały sposób na ożywienie pokoju dziecięcego. Wiele rozwiązań wykonanych jest z materiałów przyjaznych maluchom, a uśmiech na twarzy dziecka powodują barwne postaci znane z bajek, które pojawiają się na gałkach meblowych. Tylko od ciebie zależy to, jaki charakter będzie miało twoje mieszkanie. 
Czy meble będą tradycyjne, czy dodasz im trochę własnego stylu poprzez montaż zindywidualizowanych dodatków. Do wyboru masz między innymi kolorowe gałki, plastikowe chwytaki czy miedziane lub mosiężne, kute, uchwyty do kredensów oraz szaf. Ostateczna stylistyka i kolorystyka mebli zależy tylko i wyłącznie od twojej wyobraźni i inwencji twórczej!

'

W obiektywie
uchwyty do mebli
uchwyty meblowe

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: