Witamy!

Witaj na stronie poświęconej poradom wnętrzarskim. Chętnie pomożemy i doradzimy jak zaaranżować nawet najmniejsze wnętrze

Listopad 2018 Luty 2018 Grudzień 2017 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2017 Grudzień 2016 Październik 2016 Styczeń 2015

wnętrze

Jak osuszyć mieszkanie?

2018-02-18 | Paulina

frazy kluczowe: dom, mieszkanie, osuszanie, usługi, wnętrze

(...) Jeśli zdarzyło się, że nasze mieszkanie zostało zalane, powinniśmy jak najszybciej zdecydować się na zatrudnienie profesjonalnej firmy, której przedmiotem działalności jest osuszanie mieszkań. W Internecie znajduje się bardzo wiele ogłoszeń przedsiębiorstw świadczących takie usługi. Powinniśmy je dokładnie (...)

Trudny wybór rolet

2017-09-12 | Krzysztof

frazy kluczowe: dom, drzwi, rolety, wnętrze

(...) Okna - nasze oczy na najbliższy otaczający nas świat. To jak się czujemy w naszym domu ma największe znaczenie dla naszego samopoczucia. Zazwyczaj jak je urządzimy bierzemy pod uwagę firany i rolety. Jeżeli o firany chodzi to wybór jest dość oczywisty, wystarczy tylko dobrać je do stylu jaki mamy w danym pomieszczeniu. Z roletami nie jest już tak prosto, gdyż mamy różne ich rodzaje. Jednym z rodzai są wewnętrzne rolety materiałowe. Są to proste jednoczęściowe rolety, które (...)

Zawsze można coś poprawić w naszym miejscu pracy

2017-08-28 | Grzegorz

frazy kluczowe: czystość, firma, mata, sprzątanie, wejście, wnętrze

(...) Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Stare, ale wciąż mające swoje praktyczne zastosowanie stwierdzenie doskonale obrazuje nam zależność jaka wynika z pierwszego wrażenia jakie wywieramy na każdej osobie, z którą po raz pierwszy się widzimy. Niezależnie czy rozmawiamy z kimś na gruncie (...)

Meble kuchenne tylko z litego drewna

2017-08-08 | Paulina

frazy kluczowe: dom, kuchnia, meble, producent, wnętrze

(...) Meblowanie domu czy mieszkania to z jednej strony przyjemność, bo tworzymy coś nowego, estetycznego, z drugiej - to też poważne wyzwanie, bo chociaż nie ma najmniejszego kłopotu z nabyciem różnych mebli i sprzętów, to jednak trzeba umieć wybrać takie, które będą nam w pełni odpowiadać. Trendy w branży meblowej zmieniają się dosyć szybko, (...)

Wokół poziomnic

2017-07-25 | Dżesika

frazy kluczowe: dom, łazienka, poziomica, remont, wnętrze

(...) Narzędzia budowlane takie jak poziomnice należą niewątpliwie do tych najprostszych, ale jednocześnie i niezastąpionych. Poziomice budowlane są konieczne na każdym placu budowy, ale także każdy pan domu też takowe narzędzie powinien mieć w swoich zbiorach. A to czasami trzeba umocować nowy karnisz w salonie, powiesić duże lustro (...)

Tynk mozaikowy - czyli jak wykończyć kwadrat

2016-10-26 | Joanna

frazy kluczowe: budowa, dekoracja wnętrz, dom, ogród, ściana, tynk, wnętrze

(...) Dużym zainteresowaniem wśród budujących czy remontujących swoje domy cieszą się tynki mozaikowe Becco Są to masy złożone z żywicy i zatopionego w niej kruszywa. Żywica nadaje mu elastyczność, a kruszywo twardość i (...)