Witamy!

Witaj na stronie poświęconej poradom wnętrzarskim. Chętnie pomożemy i doradzimy jak zaaranżować nawet najmniejsze wnętrze

Luty 2018 Grudzień 2017 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2017 Grudzień 2016 Październik 2016 Styczeń 2015

Wokół poziomnic

2017-07-25 | Dżesika

frazy kluczowe: dom, wnętrze, łazienka, remont, poziomica

Narzędzia budowlane takie jak poziomnice należą niewątpliwie do tych najprostszych, ale jednocześnie i niezastąpionych. Poziomice budowlane są konieczne na każdym placu budowy, ale także każdy pan domu też takowe narzędzie powinien mieć w swoich zbiorach. A to czasami trzeba umocować nowy karnisz w salonie, powiesić duże lustro czy też ustawić meble na niezbyt równej podłodze i wówczas wręcz nieodzowne jest użycie poziomnicy. Bez niej nie da się po prostu dobrze wykonać tego typu zadań, bo nie będziemy w stanie "złapać" poziomu.

Wie o tym każdy, kto choć raz tego typu prace wykonywał, a co dopiero mówić o sytuacjach, jakie zdarzają się na dużych budowach. Tam już w ogóle nie może być mowy o niestosowaniu poziomnic. To jest po prostu niemożliwe. Ale żeby było bardziej nowocześnie, trzeba w tym miejscu wspomnieć o laserowych wersjach tych narzędzi. Niejeden producent poziomnic wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i proponuje im takie właśnie nowoczesne poziomnice, które chyba już niezbyt precyzyjnie byłoby określać mianem narzędzi, tylko trzeba nazwać urządzeniami. 

Takie laserowe poziomice budowlane mogą dobrze wyświetlać linie nawet na odległość do 10m. Poza tym są niezwykle precyzyjne, pozwalają na szybkie pozycjonowanie otworów do wiercenia, ale też różnych innych rzeczy, które mają zawisnąć na ścianach. Do tego dochodzą jeszcze inne walory urządzenia, takie jak: niewielki ciężar, kompaktowa budowa i zasilanie na baterię, które umożliwia jego użycie w dowolnej chwili i w dowolnym miejscu. Tak więc, narzędzia budowlane takie jak poziomnice mogą też być nowoczesne i potwierdzi to zapewne każdy producent poziomnic.

'

W obiektywie
dom
wnętrze
łazienka
remont
poziomica

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: