Witamy!

Witaj na stronie poświęconej poradom wnętrzarskim. Chętnie pomożemy i doradzimy jak zaaranżować nawet najmniejsze wnętrze

Listopad 2018 Luty 2018 Grudzień 2017 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2017 Grudzień 2016 Październik 2016 Styczeń 2015

Zawsze można coś poprawić w naszym miejscu pracy

2017-08-28 | Grzegorz

frazy kluczowe: wnętrze, firma, sprzątanie, czystość, mata, wejście

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Stare, ale wciąż mające swoje praktyczne zastosowanie stwierdzenie doskonale obrazuje nam zależność jaka wynika z pierwszego wrażenia jakie wywieramy na każdej osobie, z którą po raz pierwszy się widzimy. 
Niezależnie czy rozmawiamy z kimś na gruncie towarzyskim czy też przeprowadzamy rozmowę lub partycypujemy w spotkaniu biznesowym, musimy pamiętać o tym, że to, jak się zachowujemy, mówimy, gestykulujemy lub też jak dbamy o przestrzeń, do której zapraszamy daną osobę świadczą o tym kim jesteśmy i jak żyjemy. Nie inaczej jest w przypadku miejsca pracy, w którym działamy statystycznie około 200 godzin miesięcznie. 
Najgorsze co możemy zrobić, to źle wypaść na pierwszym spotkaniu z ważnym kontrahentem, klientem albo wspólnikiem. Nasza firma może święcić triumfy na wielu polach swojej działalności, niemniej jednak jeśli jedna z uprzednio wspomnianych osób zauważy, że wnętrze naszego biura wygląda niechlujnie lub jest zabrudzone, wówczas nawet najlepszy krasomówca i orator nie pomogą w zatarciu negatywnego wizerunku i wrażenia. Maty wejściowe są doskonałym przykładem takiej sytuacji. Wynajem mat wejściowych, który oferuje firma BHP Bejma to naprawdę niewielkie koszty a sama usługa czyszczenia maty wejściowej nie przekracza zwykle kwoty 100 złotych.

Niestety wielu przedsiębiorców często zapomina o tak błahych, acz niezwykle ważnych rzeczach w swojej firmie. "Maty wejściowe Poznań" w mojej miejscowości to slogan, który ostatnio zalewa billboardy i plakaty na słupach i tablicach ogłoszeniowych co tylko poświadcza prężności tego biznesu. Morał w tym sposobie jest następujący - nie dajmy zwieść się złudnemu wrażeniu, że wszystko w naszej firmie jest na topowym poziomie.

'

W obiektywie
wnętrze
firma
sprzątanie
czystość
mata
wejście

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: