Witamy!

Witaj na stronie poświęconej poradom wnętrzarskim. Chętnie pomożemy i doradzimy jak zaaranżować nawet najmniejsze wnętrze

Luty 2018 Grudzień 2017 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2017 Grudzień 2016 Październik 2016

Zawsze można coś poprawić w naszym miejscu pracy

2017-08-28 | Grzegorz

frazy kluczowe: wnętrze, firma, sprzątanie, czystość, mata, wejście

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Stare, ale wciąż mające swoje praktyczne zastosowanie stwierdzenie doskonale obrazuje nam zależność jaka wynika z pierwszego wrażenia jakie wywieramy na każdej osobie, z którą po raz pierwszy się widzimy. 
Niezależnie czy rozmawiamy z kimś na gruncie towarzyskim czy też przeprowadzamy rozmowę lub partycypujemy w spotkaniu biznesowym, musimy pamiętać o tym, że to, jak się zachowujemy, mówimy, gestykulujemy lub też jak dbamy o przestrzeń, do której zapraszamy daną osobę świadczą o tym kim jesteśmy i jak żyjemy. Nie inaczej jest w przypadku miejsca pracy, w którym działamy statystycznie około 200 godzin miesięcznie. 
Najgorsze co możemy zrobić, to źle wypaść na pierwszym spotkaniu z ważnym kontrahentem, klientem albo wspólnikiem. Nasza firma może święcić triumfy na wielu polach swojej działalności, niemniej jednak jeśli jedna z uprzednio wspomnianych osób zauważy, że wnętrze naszego biura wygląda niechlujnie lub jest zabrudzone, wówczas nawet najlepszy krasomówca i orator nie pomogą w zatarciu negatywnego wizerunku i wrażenia. Maty wejściowe są doskonałym przykładem takiej sytuacji. Wynajem mat wejściowych, który oferuje firma BHP Bejma to naprawdę niewielkie koszty a sama usługa czyszczenia maty wejściowej nie przekracza zwykle kwoty 100 złotych.

Niestety wielu przedsiębiorców często zapomina o tak błahych, acz niezwykle ważnych rzeczach w swojej firmie. "Maty wejściowe Poznań" w mojej miejscowości to slogan, który ostatnio zalewa billboardy i plakaty na słupach i tablicach ogłoszeniowych co tylko poświadcza prężności tego biznesu. Morał w tym sposobie jest następujący - nie dajmy zwieść się złudnemu wrażeniu, że wszystko w naszej firmie jest na topowym poziomie.

'

W obiektywie
wnętrze
firma
sprzątanie
czystość
mata
wejście

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: